• Kültür Temel Lisesi

Kültür Temel Lisesi

1979 yılında İstanbul Beyazıt'taki ilk ve tek şubesinde eğitim hayatına "Öyle Bir Genç ki Kültür'lü" sloganıyla başlayan Kültür Dersaneleri, bugün İstanbul'da 25 şubeye ulaşmış ve artık İstanbul'luları "Görebildiğiniz her yerdeyiz!" sloganıyla selamlamaktadır.

Türkiye genelinde 87 ayrı noktada hizmet vermekte olan Kültür Temel Liseleri 34 yıldır binlerce öğrenciye rehber olarak en iyi eğitimi almalarını sağlamaktadır. Yaygın ağı, güçlü kadrosu ve öğrenci merkezli eğitim anlayışı ile Kültür Temel Liseleri, yayıncılık alanında da kaliteli, kapsamlı ve güncel dokümanlarını öğrencilerinin hizmetine sunar. "Kültür Digital" projesi kapsamında akıllı tahtadan, eğitim atölyesi tv yayınına, sosyal medyadan, Kültür Mobil Sitesi'ne birçok teknolojik yeniliği uygulamada öncü olmak ve öğrencilerine öncelikli olarak sunma konusunda heyecanla çalışmaktadır.

Kültür Temel Liseleri yeni bin yılda "Eğitimde Toplam Kalite" anlayışını benimseyerek, branş öğretmenleri, rehberlik servisi ve idari kadrosu ile Türkiye'ye en iyi hizmeti vermek için çalışmalarını sürdürmektedir.

 

KÜLTÜR TEMEL LİSESİ

Adres / Genel Müdürlük

İncirli Cad. No: 27 Bakırköy - İstanbul

 

Telefon: 0212 572 17 77

www.kulturegitim.com.tr


Kültür Temel Lisesi