• Kültür Özel Lisesi

Kültür Özel Lisesi

Kültür Özel Lisesi, güçlü kadrosu ve bire bir öğrenci merkezli eğitim anlayışı ve kaliteli dokümanlarını öğrencilerinin hizmetine sunmaktadır. Özellikle öğrencilerine sağladığı yeniliklerle öne çıkan dersanemiz, gerek İstanbul halkının, gerekse bütün Türkiye' nin güvenini kazanarak kurumsal kimliğini daha profesyonel bir çerçeveye getirdi.

Kültür Özel Lisesi Öğrencileri eğitim koçlarıyla birlikte yıl içinde ki eğitim planlarını tasarlarlar ve eğitim koçu yıl boyunca düzenli olarak öğrencisini takip eder. Eğitim Koçluğu sisteminin amacı öğrencimizin kendi belirlediği hedefe, eğitim koçunun desteği ile ulaşmasını sağlamaktır. Eğitim Koçluğu sonuç odaklı olması ve kişiyi harekete geçiren motivasyonu yaratması açısından öğretim sürecinde son derece önemlidir.
 
Öğrencinin kavrayamadığı veya eksiklerinin belirlendiği konularda, eğitim koçlarının ve rehber öğretmenlerinin önderliğinde kişiye özel birebir ders çalışma programı yapılır. Rahat ve verimli ders çalışabilecekleri şekilde dizayn edilmiş salonumuzda branş öğretmenleriyle birebir çalışmaları sağlanır. 
 
Kısacası Kültür Özel Lisesi 'nde herşey size özel tasarlandı...

 

KÜLTÜR ÖZEL LİSESİ

Adres/ Genel Müdürlük
İncirli Caddesi
No: 27 Bakırköy / İSTANBUL
 

Telefon  : 0212 572 17 77
Fax        : 0212 571 62 79

www.kulturozel.com


Kültür Özel Lisesi